sukienka balowa

Moja bajka

Fajnie czasem poczuć się jak księżniczka, jak postać z bajki, magicznie. I gdybym jeszcze do tego mogła czarować! Chętnie rzuciłabym zaklęcie, dzięki któremu w moim mieszkaniu pojawiłaby się pracownia z mnóstwem tkanin na półkach, wyjątkowymi pasmanteryjnymi dodatkami i profesjonalnym overlockiem 🙂 Na razie jednak jedyny skuteczny urok rzuciłam na mojego męża – potrzebowałam przecież księcia do kompletu 😉

Przyznam się wam, że uwielbiam szyć wieczorowe sukienki. Szkoda, że tak mało mam okazji do ich noszenia i tak mało czasu na ich szycie. Być może szyłabym je tylko dlatego, by wisiały w mojej szafie.

Sukienka księżniczki

Sukienka z koronki


Czytaj wszystko

Tagi: , , ,

Sukienka księżniczki

Weekend spędziłam weselnie 🙂 I była to świetna okazja ku temu, aby uszyć sobie sukienkę. Ponieważ czasu na szycie miałam niewiele postawiłam na mój ulubiony, łatwy do uszycia fason i na piękną tkaninę. Dół sukienki uszyłam ze srebrzystej gipiury, a górę z bladoróżowej bawegi.
Wyszła z tego taka trochę „sukienka księżniczki„, zwłaszcza, że założyłam do niej tiulową halkę. Zdjęcia na mnie już wkrótce, tymczasem sukienka „na leżąco”.

Sukienka na wesele

Sukienka księżniczki

Chcesz zobaczyć jak uszyć taką sukienkę? Przeczytaj cały post.

Czytaj wszystko

Tagi: , , , , ,

Tag: sukienka balowa. Znalezione w google dzięki:

szyfonowa spódnica

Tag: sukienka balowa. Znalezione w google dzięki:

jak uszyć sukienkę wieczorową, jak uszyć suknię balową, sukienka balowa