O obserwowaniu

 

Spodobał Ci się mój blog i zastanawiasz się, w jaki sposób być na bieżąco z tym, co dzieje się u mnie ? Co prawda nie macie szczególnie dużego wachlarza możliwości, ale mam nadzieję, że wybierzecie coś odpowiedniego dla siebie 🙂

1. Polub mnie na facebook’u. Zawsze umieszczam na nim informacje o nowych postach i ewentualnie inne ciekawostki, więc chyba to jeden z lepszych sposobów, aby być zawsze na bieżąco. Poszukaj przycisku Lubię To po prawej stronie, albo wejdź na mój profil:

Profil purpurowej na facebook’u

2.Jeśli prowadzisz blog , dodaj mnie do listy blogów – zawsze jak odwiedzisz siebie, zobaczysz przy okazji co u mnie 🙂 Poza tym będzie to dla mnie niesamowite wyróżnienie!

3. Najbardziej oczywisty sposób – dodaj mnie do zakładek i zaglądaj od czasu do czasu  😉

1. Niestety Google zlikwidowało dodatek Sieć znajomych Google (Obserwatorzy) dla innych stron niż blogi na blogspocie. A szkoda, bo widziałam, że jest to dla was jeden z ulubionych sposobów obserwowania. Dziękuję więc wszystkim tym którzy obserwowali mnie do tej pory. Mam nadzieję, że nadal będziecie do mnie zaglądać!

 

Każdy ze sposobów zaprzątnięcia sobie mną głowy sprawi mi wiele radości, satysfakcji i zmotywuje do pracy, więc bardzo będę wam za to wdzięczna!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *