ja

Baskinka i ja

Napisałam, że może się pokażę we wtorek no i się pokazuję (późno bo późno, ale lepiej niż wcale) – w  spódnicy z baskinką oczywiście! 🙂 Nie dajcie się zwieźć pozorom – wcale nie było tak ciepło jak by się mogło wydawać ze zdjęć. Zdjęcia robiłam dzisiaj na spacerze i miałam ogromne szczęście bo słońce wyszło zza chmur dosłownie na kilka minut. Przy okazji mam na sobie czarny żakiet, który przerabiałam. Pamiętacie? Jeśli nie to zobaczcie sobie moją przeróbkę żakietu. Dzisiaj bez dodatkowego koloru. Zgodnie z trendami – czarno-biało i baskinka!

Czytaj wszystko

Tagi: , , , , , ,

Bluzka i żakiet

Jak już wspomniałam w poprzednim poście – nic nie uszyłam ostatnio. Ale mam już plany. Zupełnie nieplanowanie kupiłam kawałek materiału ze złotą nitką. Bardzo przypadł mi do gustu i nie mogłam się oprzeć. Ponieważ w sobotę (o – to już jutro!), mój narzeczony będzie w pracy, ja będę miała święty spokój, który przeznaczę na szycie. Przypuszczam, że będzie to coś w stylu bluzki którą już uszyłam (mam na myśli fason), i którą prezentuję wam poniżej. Tak tak, bo obiecywałam, że pokazywać będę rzeczy także na sobie, a tu styczeń miną i co? Czas się z obietnicy wywiązać.

Poniżej bluzka, która miała być na wiosnę, a ja ją założyłam w największe mrozy! Ale jakoś tak ochota mnie naszła.Pod spodem mam jeszcze zwykłą, luźną bokserkę.

Zobaczcie jak uszyć bluzkę (i jak wygląda jak nie mam jej na sobie).

luźna bluzka
Tak się złożyło, że miałam na sobie też żakiet, który przerabiałam (czytaj: przeróbka żakietu).  Zobaczcie i powiedzcie mi, czy dobrze teraz leży?

 

Czytaj wszystko

Tagi: , ,

Jak noszę kimono :)

Kilka osób prosiło, żebym pokazała jak na mnie wygląda kimono w pepitkę, więc oto i ono. Wybieraliśmy się wczoraj na Wigilię do przyjaciół, więc pomyślałam, że założę do niego spódnicę z wysokim stanem. Przez to jednak nie zobaczycie kimona w całości.  Podczas noszenia jednak kimono trochę mi się rozchodziło, muszę więc zamontować chyba jakiś guziczek od spodu, który utrzyma je w ryzach.

 

Czytaj wszystko

Tagi: , , , ,