nawlekanie nitki w maszynie

Purpurowa uczy szyć!

Nim pochwalę się kolejną uszytą rzeczą mam taką małą niespodziankę dla tych, którzy chcieli by zacząć swoją przygodę z szyciem, tylko kompletnie nie wiedzą jak to ugryźć. Zmotywowały mnie maile, które czasem od was dostaje. Pytacie w nich zazwyczaj czy szycie jest trudne, gdzie ja się nauczyłam, czy można się go nauczyć samemu i od czego w ogóle najlepiej jest zacząć.

Otóż dziewczęta, szycie nie jest trudne, wymaga od nas jedynie czasu i cierpliwości. Nie musicie się wcale zapisywać na żadne kursy, bo na nich i tak was nie nauczą tego, czego nauczyliby w szkołach krawieckich, a podstawy, jakie będą wam potrzebne, by uszyć coś dla siebie, z pewnością nabędziecie same.

A żeby was do tego zachęcić i trochę ułatwić wam sprawę postanowiłam przygotować specjalnie dla was szybki kurs szycia dla początkujących.

Ekspresowy i podstawowy kurs szycia – Lekcja pierwsza

czyli jak zacząć szyć?

kurs szycia na maszynie

Po kliknięciu na czytaj wszystko dowiecie się: co będzie wam potrzebne aby zacząć szyć? Jak nawlec nitkę w maszynie i włożyć bębenek? Podstawowe  terminy, które mogą się przydać oraz kilka ćwiczeń na dobry początek.

Czytaj wszystko

Tagi: , , , , ,

Tag: nawlekanie nitki w maszynie. Znalezione w google dzięki:

jak nawlec maszynę do szycia, jak nawlec nitke na maszyne, jak nawlec nitkę w maszynie do szycia, jak nawlec nitkę w maszynie do szycia łucznik, jak nawlec nitkę w maszynie do szycia singer, jak nawlec nitkę w starej maszynie do szycia, jak wlozyc nitke na maszyne do szycia, jak założyć bębenek w maszynie do szycia, jak założyć nitkę w maszynie do szycia, maszyna do szycia privileg nawlekanie nici, mini maszyna do szycia jak nawlec nici, nawlekanie igły w maszynie do szycia, nawlekanie maszyny do szycia, nawlekanie nici w maszynie do szycia, nawlekanie nici w maszynie do szycia singer