Przyszywanie cekinów po raz drugi

( i nowa szata graficzna blogu, ale o tym później).

Dziś przygotowałam dla was film video, na którym możecie zobaczyć jak przyszywam cekiny na taśmie i cekiny luzem (metoda moja własna, nie wiem czy poprawna, ale osiągam zamierzony efekt). Mam nadzieję, że okaże się on pomocny – zresztą same oceńcie:

 

Przepraszam was za jakość filmu, ale jak na razie dysponuję jedynie komórką i nie poszaleję sobie z nagrywaniem. Jeśli macie jakieś pytanie, zadajcie je w komentarzach. Z pewnością odpowiem.

Przy okazji, te z was, które już mnie kiedyś odwiedziły być może zauważyły, że mój blog zmienił wygląd. Mam nadzieję, że nowy przypadnie wam do gustu. Co prawda planuję wprowadzić jeszcze kilka zmian, ale nie wszystko da się zrobić na raz. Z nowości:

Na mojej stronie pojawił się facebook 🙂 (znajdziecie go po prawej:) )

Bardzo ucieszą mnie jacyś fani 😉 A wkrótce znowu drobna niespodzianka więc nie opuszczajcie mnie na długo.

 

 

383 komentarze do “Przyszywanie cekinów po raz drugi”

 1. AnaYo pisze:

  Każdy sposób jest dobry byle by cel został spełniony 🙂

 2. Anonim pisze:

  Wow! Weszłam przypadkiem na Twojego bloga i jestem pod wrażeniem! Gratuluję umiejętności i kreatywności 😉 Zazdroszczę!

  • Magda pisze:

   Ojej… dziękuję, bardzo mi miło, kiedy czytam takie pochlebne komentarze 🙂 czuję się dzięki temu bardzo zmotywowana do pracy.

 3. […] 1. Najpierw odprułam od starej, mało gustownej sukienki, fragment tiulu z naszytymi cekinami. Można kupić też gotowe tkaniny w takim stylu, albo taśmę z cekinów w pasmanterii. Jeśli chcecie możecie zobaczyć tutorial na którym pokazałam przyszywanie cekinów […]