Zbiorczy post informacyjny

Nazbierało mi się trochę rzeczy do napisania, ciągle zapominałam, przekładałam. Dzisiaj postanowiłam zebrać je do kupy wszystkie razem i opublikować.

1. Miałam napisać wam o sklepie etasiemka.net, który powstał dzięki Susannie 🙂 Piękne kolorowe tasiemki, lamówki we wzorki, urocze guziczki i piękne bawełny w słodkie wzory.

To wszystko znajdziecie w jego asortymencie. Susanna z okazji miesięcznicy sklepu zorganizowała Candy, w którym oczywiście udział biorę. Do wygrania jakże urokliwe tkaniny, , guziczki i kupony rabatowe. Po szczegóły odsyłam was na blog Susanny (klik, klik w banerek)

 Zbiorczy post informacyjny

2. Sprawa druga. Dostałam nominację do Liebster Blog Award od Truskawkowe Kreacje za co bardzo, ale to bardzo dziękuję. Ogromną mi tym sprawiłaś przyjemność.

Zbiorczy post informacyjnyZastanawiałam się bardzo długo jednak co z tym fantem zrobić.Dlaczego? Ano dlatego, że odwiedzam bardzo dużo blogów i nie sposób wybrać jedynie 11. Myślę, że skrzywdziłabym tych, którzy na nagrodę zasługują, a jej nie dostali. Wszystkich też nie wymienię, część z blogów, które chciałabym nagrodzić, już taką nagrodę dostały, a nie chciałabym ich znowu przysparzać o problem, kogo nominować.

Zrobię więc taki sprytny zabieg.

Jakiś czas temu Monika zamieściła na swoim blogu listę polskich blogów o szyciu. Myślę, że post ten zasługuje na promocję i uwagę, bo dzięki temu mogłam poznać blogi, o których istnieniu nie miałam pojęcia. Zachęcam więc was do zajrzenia tam 🙂 Powiedzmy, że ja wszystkim tym blogom z Moniką na czele przyznaję nagrodę 🙂

A ja odpowiem na pytania.

Wolisz morze czy góry?
Zdecydowanie góry, piesze wędrówki i widok ze szczytów to jest to 🙂
Ulubiony projektant mody.
Nie mam ulubionego projektanta, wielu cenię za ich dorobek, ale nie wyłania się tu żaden faworyt.
Obcasy czy balerinki?
Obcasy 🙂
Rozważna czy romantyczna?
A to zależy 🙂
Kawa czy herbata?
Rano kawa, wieczorem herbata.
Niedziela na spacerze czy przed Tv?
Na spacerze, ale nie da spacerować cały dzień 😉
Ulubiona kuchnia świata
Polska, zdecydowanie. Pierogi, barszcz, schabowy, kiszone ogórki – ach ile my mamy fantastycznych smaków 🙂
Ulubiona część garderoby
Chyba bym się nad tym nigdy nie zastanowiła, gdyby nie to pytanie. Uwielbiam marynarki.
Optymistka czy pesymistka?
A bo ja wiem? Różnie to bywa, choć mam charakter zamartwiaczki 🙂
Czy lubisz podroże? Jeśli tak to dokąd?
Ciężko powiedzieć, że kocham, skoro rzadko to robię. Ale gdybym mogła, to jeździłabym gdzieś co chwilę. Jest wiele miejsc, które chcę odwiedzić, m.in. Tokyo, Nowy Jork, Moskwa, Bali,
Szybki prysznic rano czy długa kąpiel wieczorem?
Długa kąpiel wieczorem.
3. Chyba już ostatnia informacja. Nim zaczęłam szyć moja garderoba wypełniona była rzeczami bezpiecznymi. Gładkimi, w pasującej do siebie kolorystyce. To takie bezpieczne, bo zawsze wszystko do siebie pasuje. Zwłaszcza jeśli tych rzeczy ma się w szafie nie wiele. Kocham minimalizm i elegancje (i myślę, że to trochę taka miłość z rozsądku), ale z drugiej strony to jestem sroką (i tu już chyba tylko serce jest za to odpowiedzialne). Lubię jak się błyszczy i świeci. Lubię kolory. Lubię piękne faktury na tkaniach i oryginalne wzory. Toczę taką wewnętrzną wojnę ze sobą. Jakbym miała dwie osobowości. Jedna mówi – „nic nie zmieniaj, zostaw jak jest, klasyka jest ponadczasowa.”
Druga natomiast –  „przestań być nudziarą, zrób coś wreszcie. Eksperymentuj i szalej.”
Pomyślałam sobie, że skoro szyję i w ramach jednej spódnicy mogę mieć aż trzy, to czemu by nie dać się skusić jednak temu drugiemu głosowi?
No i dałam. Kilka tkanin już czeka w kolejce do szycia.
Zbiorczy post informacyjny
Ale się rozpisałam! Zawitajcie do mnie wkrótce, a przekonacie się, czy to, że dałam się ponieść emocjom wyszło mi na dobre (czy też jednak nie).

 

0 thoughts on “Zbiorczy post informacyjny

  1. Niedawno również założyłam blog o amatorskim szyciu. Zachęcam to zaglądnięcie w wolnej chwili:) www.pracowniastroju.com

  2. Kurcze, spóźniłam się 😉 U mnie też dostałaś, ale widzę, że nie byłam pierwsza. W każdym bądź razie lubię Twoje cudeńka i czekam co powstanie z tych piękności ze zdjęć!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *